Peste 120.000 de clienți fericiți

7 Ani Garanție ✔

Până la 12 rate fără dobândă

Acasă

Set farfurii cu sos Sauce Plate Set Bulut Purple Snack / Sauce Bowl 8 Cm 6 Pieces, Violet, 23x11x23 cm

109 lei 219 lei

Cumpără în rate prin:

starcard CardAvantaj Garanti BBVA Alpha Bank

Peste 100.000 clienti fericiti

Cel mai bun pret garantat. Afla mai mult!

Elevați-vă experiența culinară cu setul nostru rafinat de farfurii de sos

Bucură-te de o experiență culinară de ultimă generație cu setul nostru de farfurii pentru sosuri. Confecționat cu cea mai mare precizie și pasiune, acest set este conceput pentru a adăuga o notă de eleganță la aranjarea mesei dvs.

Dă frâu liber creativității tale culinare

Fie că sunteți un bucătar experimentat sau un bucătar de casă aspirant, setul nostru de farfurii pentru sos este partenerul perfect pentru a vă dezlănțui creativitatea culinară. Designul său elegant și sofisticat vă permite să vă prezentați frumos sosurile, sosurile și condimentele, ridicând prezentarea generală a mâncărurilor dvs.

Experimentați o calitate de neegalat

Fabricat din ceramică 100%, setul nostru de farfurii pentru sos este construit pentru a rezista. Construcția sa robustă asigură durabilitatea, permițându-vă să vă bucurați de frumusețea și funcționalitatea sa pentru mulți ani de acum încolo. Suprafața netedă a farfuriilor nu numai că îmbunătățește aspectul vizual, dar le face și ușor de curățat, economisind timp și efort prețios.

Adaugați un strop de culoare mesei dvs.

Având o culoare purpurie uimitoare, setul nostru de farfurii pentru sos adaugă un element vibrant și atrăgător pentru masa dvs. Nuanța bogată completează o varietate de setări de masă, făcându-l un accesoriu versatil pentru orice ocazie de luat masa. Impresionează-ți oaspeții cu o explozie de culoare care va lăsa o impresie de durată.

Îmbunătățește-ți astăzi experiența culinară

Îmbunătățește-ți experiența culinară cu setul nostru de farfurii pentru sos. Designul său rafinat, calitatea de neegalat și culoarea vibrantă vă vor ridica decorul mesei la noi înălțimi. Nu vă mulțumiți cu obișnuitul, alegeți extraordinarul. Comandă-ți setul acum și pornește într-o călătorie culinară fără egal.